Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK! Mi a véleményetek a...

FIÚK! Mi a véleményetek a cicagatyáról?

Figyelt kérdés
Ha úgy hordják, mint egy sima farmert, hosszított fölső vagy szoknya nélkül, simán az utcára, vagy suliba, buliba. Szerintetek csinos? Jól néz ki?

2014. febr. 2. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Fujj... ha már cicagatya akkor csakis hosszított felsővel. A cicanadrág egy vastagabb harisnya.
2014. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ízléstelen.
2014. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Aki ilyet hord az általában a tucat, unalmas tömeghez tartozik. Mellesleg a cicagatya nem egy nadrág, szóval aki úgy hordja mintha az lenne az szerintem elég gáz, mintha elfelejtett volna rendesen felöltözni.
2014. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Hat ha szep kerek valaki feneke akkor oke szerintem ;) de ha kis lapos akkor hanyagolni kene...
2014. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Kortól is függ. De szerintem nem gáz:)
2014. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha az időjárás engedi, meg jó alakod is van hozzá, és a cicanaci sem átlátszó, hanem normális anyagú, akkor rendben van, és nagyon csinos, szexi viselet. :) Nekem tetszik! :)
2014. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Legalabb annyira uncsi,mint a ferfiakon az oltony!

Mindenhez azt veszik fel...

2014. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Cicagatyát én nem csak lányokon, hanem fiúkon is láttam már. Most már elég uniszex ruhadarab lett.
2014. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy nem a legjobb, de férfiként mikor csodálkozhatok a formás hátsókban és lábakban, biztos nem fogom azt mondani, hogy ne hordjátok így. Részemről teljesen oké, nincs ellenvetésem még nem egy 120 kilós lányon látom. Na ott gusztustalan ahogy folyik a háj szanaszét. Egy vékony vagy kicsit túlsúlyos lányon (még ha az alakja nem is tökéletes) részemről rendben van.
2014. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Abszolút bejön még rövid felsővel is, persze azért legyen hozzá alak,és ne az vékony átlátszó fajtájú legyen.
2014. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!