Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek egy ilyen - csak...

Felvennétek egy ilyen - csak térdig érő- szoknyát télen?

Figyelt kérdés
persze harisnyával, és csizmával. [link]

2014. febr. 2. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
s milyen felsővel?
2014. febr. 2. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem, mert ne állna jól és nem is tetszik.

De, hordok szoknyát télen.

2014. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ez kétlem, hogy a térdedig érne. :D Egyébként persze, hordok szoknyát, csizmával, sőt imádom, ezt a kettőt együtt, és az utcán lehet hülyének néznek, akik nem értenek hozzá, hogy ilyen hidegben így mászkálok, de valójában én speciel kevésbé fázik egy jó harisnyában (esetlen kettőben), mint egy nadrágban...

Amúgy hány éves vagy? Mert ez a szoknya inkább kislányosabb, és akkor akármilyen felsővel fel lehetne venni, de amúgy valami egyszínű toppal.

2014. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok. A szoknya ugyanilyen, csak kb 2 fodorral több van rajta. Nagyion tetszik, de nem tudom hogy télen hordható-e :P
2014. febr. 2. 17:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze,hogy hordható:)

Az egyik osztálytársam csak szoknyába járt télen eddig (kivéve 2 alkalommal)

Vegyél fel hozzá valami vastagabb harisnyát.Vannak szépek és lehet mintás is,ami feldobja:)

Én nem szoktam fázni,így kitesz egy nadrágot is,csak a látvány fázós:) szóval nyugodtan hordhatod.

2014. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2014. febr. 2. 17:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, szinte csak szoknyát hordok télen..veszek alá 2 vastag harisnyát és vastagabb, mint egy nadrág.
2014. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is van hasonló, enyhébb napokon, vastag harisnyával teljesen jó szerintem.:D
2014. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de jó, hogy ennyien érvelnek mellette. :D
2014. febr. 2. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!