Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehet a legjobban...

Mivel lehet a legjobban megragasztani a felvált bakancsot?

Figyelt kérdés
Először cipészhez vittem, ő 2000ft-ért ragasztotta meg, majd egy hónap múlva a talp és az orr felvált újra.. ekkor vettem Palmatex ragasztót, a használati utasítása szerint használtam .. most se bírta túl sokáig kb másfél hónapig bírta, újra szétjött a talp és az orr.. steel acélbetétes bakancs .. nem használtam mások rugdosására, csupán annyi h ebben mentem minden nap dolgozni, nem volt megerőltetve mégis szétjött ..

2014. febr. 3. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az ideje újat venni. Az enyémnek is elkezdett leválni a talpa, megragasztottam pillanatragasztóval, de beázott, aztán valami spéci cipőragasztóval, de attól meg már nem volt olyan "ruganyos".

Hosszú ideig nem hiszem hogy jó ragasztott cipőben mászkálni, én folyton attól féltem hogy mikor jön szét.

2014. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!