Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindig van rajtatok bugyi?

Mindig van rajtatok bugyi?

Figyelt kérdés
Pl van olyan ismerősöm, aki éjszaka pizsama alatt nem hord, meg biztos van olyan is, aki néha nap közben sem. Rajtam mindig van, de lehet kipróbálnám egyszer nélküle :D
2014. febr. 7. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pizsama alatt nincs.
2014. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát általában van
2014. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem az az egyetlen ellenvetésem ellene, hogy természetes folyása minden nőnek van, és pl ha az a nadrágra megy belülről, az sztem, nem is az hogy gusztustalan, de kellemetlen. Nektek nem fura? Mármint azoktól kérdezem, akik szoktak nem hordani (akár éjszaka, akár nappal).
2014. febr. 7. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Éjszaka mindig ilyen jóó nagy pizsomagatyát veszek fel és abba nem baj ha nincs rajtam..
2014. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
rajtam mindig van, éjjel-nappal :D de amúgy izgi lehet ha egyszer nem lenne nappal :D
2014. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mikor pasimmal vagyok akkor nincs rajtam, mert mindig leveszi.
2014. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szex és fürdés közben nincs, egyébként mindig van.

Én azért nem aludnék bugyi nélkül, mert zavarna ha a folyás a pizsamanadrágomba menne és aztán hozzám érne amikor forgolódok az ágyban. Ezt egyébként a bugyin sem viselem el, emiatt mindig használok tisztasági betétet is.


23

2014. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az utolsó írta, az ágyban a pasimmal nincsen rajtam:D Amúgy viccet félretéve otthon nyáron nagy melegben van hogy nem veszek fel a szoknya alá bugyit, de csakis otthon.
2014. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pizsama alatt rajtam sincs mindig.
2014. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pizsama alatt nincs egyébként mindig van.
2014. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!