Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az L-s méret az hanyasnak...

Az L-s méret az hanyasnak felel meg?

Figyelt kérdés
Rendelni akarok a netről egy nadrágot egy masnis vászon nacit de méretre van szabva: M-s S-s L-s stb stb ... 30-31es méretet hordok.. És az hanyasnak felel meg? Mert megrendelném csak nem tudom hogy a 30 31es mérnt hanyasnak felel meg? Valaki tudja? Leírja nekem? Ti hanyas női nacit hordtok? S M L XXL? És hanyasnak felel meg? Irjatok köszönöm előre is.
2014. febr. 9. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én: M-set, ami fariban 28-as, konfekcióban 38-as.

Az L-es olyan 30-as lesz, és 40/42 konfekcióban.

2014. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit jelent a konfekció? Irjatok! Én vászon nacit akarok egy csini naci masnist akarok rendelni de nem merem!
2014. febr. 9. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen változó boltonként, az oldalon ott kéne lennie egy pontos, cm vagy inch szerinti mérettáblázatnak. Ha nincs, írj nekik.

Én gatyából pl leírom miket hordok: Fishbone: 31-33/XL, Amisu: 42, H&M: 42-44. De pl kínai méretek sokkal kisebbek,, amerikában meg asszem 12-14 vagyok, attól függ milyen oldal. inkeld be esetleg, megpróbálok utánanézni.

2014. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Facebookon van cm is pontosan levan adva. De nem tudom magam lemérni azt tom h 30ast hordok.
2014. febr. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!