Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csináltam egy divatblogot,és szeretném egy "kívülálló" véleményét, építő kritikáját kérni rá.

[link]



2014. febr. 10. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bejegyzések hiányában nem igazán tudok véleményt mondani, de az eddig megírt alapján nekem tetszik. Már ha ugyanígy folytatod. Örülök, hogy vannak még normálisabb gondolkodásmódú tinik is, most így az öltözékről... Hajrá! (:
2014. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerointem is egész jó, rosszabbra számítottam :D Bár 1 bejegyzés alapján nehéz megítélni :) rakhatsz néha bele saját outfiteket, mint pl. a lookbookon. Én az olyan típusúakat nézegetem, olvasgatom szívesen :)
2014. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod! A bejegyzések hiánya a blog nem túl hajlott korára vezethető vissza. ^^ Egyébként így tervezem folytatni:)
2014. febr. 10. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálnál egy bejegyzést a blogodba hosszú, gomb nélküli kardigánokról? :D Amit olvastam, az első bejegyzésed, az tetszett.
2014. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs bajom az ilyesmikkel csak valahogy nem tudom elképzelni, hogy más ezeket olvassa. Hol érdekel engem mit hordanak mások? Felveszem ami tetszik, nem veszem fel ami nem tetszik ez ilyen egyszerű
2014. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el van akit érdekel. Inspirációt nyújt, de ha nincs igényed ilyesmire, akkor nem nézed. Ez ennyi.
2014. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Magamtól nem jutott volna eszembe ez a kardigános dolog, de most hogy így szóltál... Igen, mindenképp lesz ilyen bejegyzés! :)
2014. febr. 11. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Látom bővült. Szerintem jó. :) Nézegetni fogom.
2014. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! ^^
2014. febr. 11. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2014. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!