Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb ruha összeáll...

Melyik a legjobb ruha összeállítás ami kiemelné a szemem? (szemem színe: kék-az utcán v nagyon fényes helyen), (szobában-zöld) 16F

Figyelt kérdés
kék piros jól áll de nem az igazi...van tippetek,ha bírtok link a ruhákat v csak a színüket írjátok le...Gyúrok is tehát inkább tapadós féléket köszi :)
2014. febr. 11. 20:00
 1/3 Blind válasza:

Én pölö szintén kék szemű vagyok, viszont nem írtál hajszínt. Ja, és 16/F vagyok.

Személy szerint én szőkésbarna vagyok, napon inkább szőke.

Fekete, vagy mindenhez illő cipő. Aztán egy szűkített bokájú nadrág, nagyon gáz, ha "ráfolyik" a cipőre. Színe legyen valami sötét, én jelenleg kékeszöldet és sötétkéket hordok, a farmert nem szeretem. Pólónak pedig szintén valami sötét szín, vagy szürke, minta nélkül, F&F pólók jók szoktak lenni, és nagyon olcsóak is. Vagy fekete póló, esetleg V nyakú, de nem a nagyon kivágott.

Kiemelném a sötét színt, mert tényleg abból kivirítanak a világos színek, mint a szőke haj, vagy a kék szem. Na meg ne olyan hajad legyen ,amiből szinte ki sem látsz, inkább látszódjon az a homlok :D

(Személyes tanácsok, nem kötelező, nem is ajánlandó betartani, csak én így öltözködöm) :))

2014. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blind válasza:

Majd elfelejtettem :D

Nyáron pedig csak az össze-vissza őrült, színes minták, akár trikók, akár rövid ujjúak.

2014. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, hajam szőkés barna,de inkább barna :) szemöldököm elég sötét színű + elég vékony és sűrű (tudom furán hangzik de jól néz ki :) én igy öltöztem pl ma kék adidas csuka fekete 3 csík kék fűzővel,sötétkék farmer semmi minta rajta,tapad,kék mintás póló,ugyan olyan színű kék pulóver.Megéri az ha az összes cuccom pl adidas ami rajtam van vagy az már túlzás?
2014. febr. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!