Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a komolyabb,...

Mit gondoltok a komolyabb, visszafogottabb, tanárnénis öltözködésű lányokról? Fiúk, nektek bejön ez a stílus?

Figyelt kérdés
Azt értem ezalatt, hogy az illető lány olyan szövetnadrágokat hord, amik magasan feljönnek a derékon (köldök fölé), hozzá fehér blúz és hagyományos lakk magassarkú. Ezenkívül hosszú, bő (szintén magas derekú) A-vonalú szoknyákat hord. Illetve nyáron lenge maxiruhákat is visel, magas derekú bugyival.

2014. febr. 11. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit először leírtál az egy alkalmi viselet. Nem hiszem hogy nap mint nap ilyenben jár egy lány. Munkahelynél már más ez, persze...
2014. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sok mindentől függ, hogy tetszik-e vagy sem. Megy-e az alakjához, hány éves, látszik-e rajta, hogy előzőleg gyakorikérdéseken érdeklődött, hogy jó lesz-e ez a stílus és aztán magára erőltette.....
2014. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

nem

jobb szeretem a lazább embereket mint a neopuritán aggszűzeket

2014. máj. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy nadrág még senkit nem tett neopuritán aggszűzzé.
2014. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"nyáron lenge maxiruhákat is visel, magas derekú bugyival"


Na, ha valaki ezt rajta kívül is tudja, akivel nincs olyan viszonyban, akkor elég gáz. Se a tanga, se a csípőbugyi, se a nagyibugyi ne látsszon át!


Egyébként rakj képet! Lehet ez nevetséges és stílusos is.

2014. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem maximálisan bejön, csak vegyél mellé szemüveget is.


Sokkal jobb mint a tipikus "most jöttem a bulájból" összeállítások.

2015. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha illik a lányhoz, bejön.

Egyetemről ismerek egy lányt, aki hasonlóan öltözködik, de a személyisége is visszafogottabb. Rajta nagyon bejön.

De igazából ezt tényleg képről tudnánk megmondani.

2015. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most kihagytad a fehér klumpát a kérdésből kérdező? Hátha így nem jövünk rá, hogy megint a magasdereskú nadrágos, fehér blúz fétises csávó vagy mi?
2016. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!