Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipőt hol tudnék venni?...

Ilyen cipőt hol tudnék venni? (Fekete platformos, lehetőleg telitalpú- kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Már sok helyen néztem, de eddig még nem találtam olyat ami tetszeni. Ilyesmiket szeretnék: [link]


[link]



2014. febr. 11. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Bennem az merült fel, hogy miért akarnál ilyet venni?Iszonyat ez a cipő. A pasidnak tetszik?
2014. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik. Nincs pasim, de ha lenne se érdekelne, hogy tetszik-e neki a cipőm, vagy sem.
2014. febr. 12. 01:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen felfogással és stílusérzékkel nem is lesz kisanyám.

Vagy ha mégis, az olyan is lesz....

2014. febr. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Neki legalább van stílusa, és nem úgy öltözik ahogy más elvárja... ez egy pozitív dolog.

Amúgy én ilyeneket neten szoktam rendelni, ebay, stb. Boltban még sose láttam.

2014. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben a bu.kó par.szt stílusnak számít, akkor van neki. Te meg egy ostoba seg.nyaló vagy!
2014. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért lennék "bu.kó par.szt"? Szerintem nem én jöttem ide és kezdtelek el kritizálni... és azért mert valaki normálisan tud válaszolni még nem lesz "seggnyaló". Egyébként meg ízlésről nem vitázunk, szóval ha nem tetszik ne vegyél magadnak ilyet és ne viseld.


Én is ebayen néztem, de nem bírom kivárni amíg megjön, bár ezek szerint muszáj lesz. :)

2014. febr. 12. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy nem vitázol ízlésről, mert az neked nem nagyon van tramplikám.
2014. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki bántott?
2014. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!