Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesti turkálók? Hol,...

Budapesti turkálók? Hol, mennyiért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl ismerős Pesten üzletek terén, viszont nagyon szeretek turizni. Valakinek van ötlete, tapasztalata, hol vannak a legjobb turik Pesten?

(Tudom, Háda és hasonló használtruhások vannak, de én az igazi, eldugott kis kincsedbányákra gondolok):)



2014. febr. 12. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy mit szeretnél leginkább illetve hogy mennyire fontos az ár. Van erről egy csomó cikk a neten, amiket egyikben sem láttam említeni az a Maggie's, a darabáras (Teréz körút 27) kicsit drágább, a kilós (Margit körút 61) viszont tényleg olcsó és jó is, és (még, szerencsére) nem annyira felkapott mint a Háda.
2014. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem Margit körút 61, az a régi cím de attól nem messze, a Horváth utca sarkán van.
2014. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valoban lemaradt, tehat cipon kivul barmi erdekel:) a Hada araival mar nem vagyok annyira kibekulve, sokszor ugyanannyiert adnak egy hasznalt darabot, amennyibol mar ujat vennek, ez sajnos azert van, mert tenyleg felkapott lett :| koszi!
2014. febr. 12. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:

www.renovalasbolt.hu

Blahán vagy a Körút- Dohány utca sarkánál.

Darabáras zsúfolt imádnivaló hely.

Én se vagyok pesti de ha arra járok és van időm mindig bekukkantok.

2014. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A felkapottal nem az ár miatt van a gond, hanem hogy bemennek a népek nagy zsákokkal és összepakolnak szó szerint mindent. Ezért lehet jobb cuccokat találni a vállfás, kicsit drágább turikban. Hádából is van kilós, azok nem drágák. De a darabáras az tényleg közelíti a Tesco/C&A árakat.
2014. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Blahától 1 megálló a wesselényi utca 4-6 villamossal. Ott van egy vica versa nevü kis hely alagsori múltkor vettem egy vadiúj fekete miniruhát fekete övvel 1700 ért sok szép ruha volt.
2014. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah és utána hasonlőt láttam a westendben aluljáró szinten a kajáldáknál 14990 ért az enyém még szebb ismint az pedig majdnm ugyanaz a ruha.
2014. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!