Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni egy rózsaszín...

Ancsoka1 kérdése:

Szeretnék venni egy rózsaszín farmert a bátyám koncertjére, de cipőt is kell vennem hozzá! Milyen rózsaszín cipőt vegyek szerintetek? Magassarkú vagy Sport cipő?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a rózsaszín nadrághoz sok lesz a rózsaszín cipő... mi a szetted többi része? milyen koncert?
2014. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően nem tetszik a farmer-magassarkú párosítás, persze ez csak az én véleményem. És szerintem is túl sok lenne a rózsaszín cipő, de mondjuk ez a felsőtől is függ, meg a cipő és a nadrág árnyalatától is.
2014. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen stílusú koncert?

Szerintem is sok lesz a rózsaszín..

2014. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Koncertre magassarkú kizárt, kivéve ha valami ülős, lassúzene :D
2014. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Koncertre mindenképp sport, mert gondolom nem komoly zenei, amit végig ülsz. Ha nem erőteljes rózsaszín a farmer meg a cipő, akkor nem rossz az együtt.
2014. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzá szólásokat, a szett többi része lila, lilás rózsaszínes!

A bátyám koncertjéről van szó, mivel ő énekes!

Én imádom a magassarkú cipőket és a sportcipőket is és ezért nem tudok dönteni! :(

2014. febr. 15. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy a bátyád koncertje, de milyen stílus? Rock, jazz, blues, vagy mi?
2014. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

a bátyám alternatív, pop és jazz számokat énekel! :) youtubon is fent vannak, inkább hallgassátok meg és úgy döntsétek el, hogy mi legyen! Köszönöm a segítséget!

http://www.youtube.com/user/BrusselsOfficial?feature=watch

2014. febr. 16. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen kérdéseket... tulajdonképp totál lényegtelen hogy mit fogsz felvenni, mert te csak a bátyádat akarod reklámozni.
2014. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem ez a szándékom, de tudod nekem fontos, hogy hogy nézek ki,mert ott van pl 100 ember, neked se lenne mindegy, hogy mit veszel fel!

Én csak segítséget szerettem volna kérni, hogy melyik jobb, melyik megy hozzá... Rendes és hasznos válaszokat szeretnék kapni, nem pedig ilyeneket, mint a tied!

2014. febr. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!