Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a "wish"...

Rendelt már valaki a "wish" című oldalról?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a wish című alkalmazást és szeretnék rendelni,de olvastam a hozzászólásokban,hogy valaki azt irta,hogy Magyarországra nem lehet rendelni/nem szállítanak ide,de valaki meg azt írta ,hogy már rendelt onnan,és alig várja,hogy megérkezzen...Szóval aki már rendelt Magyarországra,annak megérkezett?

2014. febr. 14. 20:10
1 2 3 4 5
 1/41 Johnny Pepper válasza:
1%
sajnos nem szállítanak magyarországra. megnéztem a rendelésnél a shippinget, és nincs Mo.
2014. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy lehet rendelni... én is akartam meg írtam is ki kérdést de senki nem válaszolt... de azért arra gondoltál hogy ha amerikába (4,5,6 vagy több) ennyi a szállítási költség akkor magyarországra mennny?!
2014. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
az ui koltseget szamolja a ruha araval egyutt ahogy teszed a "kosarba" de en is kivancsi lennek arra hogy szallitanak e magyar orszagra! vagy esetleg valaki aki rendelt az kapott e mar? mert en banki utalassal fizetnek es sokat szamit
2014. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Oltyán Ibolya válasza:
100%
Sziasztok.Igen lehet rendelni Magyarországról és ki is szállítják. Én már rendeltem és kihozzák a ruhát hiba mentesen. Az hogy mennyi időn belül hozzák ki a ruhát azt a ruha alatt olvashatjátok. A szállítási költség úgy működik,hogy minél több ruhát rendelsz annál több a posta költség(mármint a szállítási költség). Ha még valami kérdésetek lenne akk csk nyugodtan kérdezzetek
2014. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
81%
Körülbelül mennyibe kerül egy $30-os ruházati cikknek a postai szállítási költsége?
2014. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
100%
Termékenként változik jobb alsó sarokba írja hogy hány dollár a szállítási költség
2014. dec. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
100%
És hogyan megy a fizetés ? Át váltja forintba? Vagy ez hogy működik ?
2014. dec. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
Igen erre én is kíváncsi lennék ,mert ha tényleg mondjuk egy 30$-os bőrdzsekit szállítással együtt 10.000 alatt megúszok akkor simán rendelek onnan:).
2014. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Sac029 válasza:
én ma rendeltem próbaképpen egy olcsó kis hajpántot a telefonos alkalmazásról szépen küldték a visszaigazolást meg minden átváltva vették le a pénzt is a kártyámról. Kiváncsi leszek... :D
2015. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Ánákszisz válasza:
71%
Én nem tudok paypal-al fizetni. Más megoldás nincs a fizetésre? :/
2015. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!