Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bakancsosok! Akinek 20 soros...

Bakancsosok! Akinek 20 soros Undercover bakancsa van, az meg tudná mérni nekem a szárhosszt? Vagy csak megmondani, hogy meddig ér a szára?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szevasz, nekem ugyan nem Undercover van, de nem hiszem, hogy akkora az eltérés. Talpától a szára tetejéig kb. 37-38 cm. Ez meg kinek meddig ér, de térdig bőven nem, lábszár 2/3-áig nagyjából.
2014. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Egyébként a képekről úgy láttam, az Undercovereken sűrűbben vannak a lyukak. A 30 soros Undercover meg a 20 soros Shellys is térdig érnek, akkor a 20 soros UC akkora lehet mint pl egy 14 soros Shellys vagy talán magasabb szárú?

2014. febr. 15. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ennyire én sem merültem bele (amit írtam szármagasság, az a 20 soros Steelre vonatkozik). Egy 30 soros bakancs szerintem márkafüggetlenül térdig ér. Valóban sűrűbbnek tűnnek nekem is az Undercover sorai a többihez képest. Meg szokták adni (legalább tájékoztató jelleggel) az ilyen oldalakon, milyen magas az adott modell szára.
2014. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!