Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gázos az ha a combomnál...

Gázos az ha a combomnál kirajzolódik a boxerem vonala? (kort írjatok) 16f

Figyelt kérdés

Van itt egy kép is bár ez lehet hogy eltúlozza azt hogy én mire gondolok :D (lenn a combnál!!)


[link]


2009. dec. 9. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ez te vagy akkor nem mert ez eleve ilyen nadrág de viszont szerintem gáz szóval vegyél másmilyen boxert

nem tudom milyet hordasz de én még ilyenről nem látam és nem hallotam hogy látszik

2009. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja ez nem én vagyok a képen, csak nekem ált lehet h körvonalazódik mert olyan farmerjaim vannak .. na de nem ennyire mint a képen az nyilvánvaló :)
2009. dec. 9. 18:11
 3/7 anonim válasza:
TOTÁL GÁZ!!! Rövidebb szárú és passzosabb boxert használj! 45/F (!) Még szerintem is gáz---hát még a fiatalabbak--pláne lányaim (16, 20) szerint!!!
2009. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is passzos boxerrel jobban járnál. Az nem látszik és a csajok is jobban szeretik.
2009. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha fecske rajzolódna ki, az gázabb lenne :))))

Vegyél fel feszesebb boxert és akkor nem látszik.

25/N

2009. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ciki, engem elkap a röhögés ha valakin ilyet látok :DD nem tartom szexinek, szerintem idétlen és a mai srácok már eléggé adnak magukra ne tedd magad cikivé inkább vegyél valami másfajta boxert ami feszesebb és nem ilyen hosszú. 20/lány.
2009. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan, mint a nőknél a bugyivonal. Ciki.

Cseréld le a boxereidet vagy a nadrágaidat.....

EZek a boxerek mehetnek a bő nadrágok, melegítők alá, de a szűk gatyák alá felejtős.


24/L

2009. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!