Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az onlinepolo .hu-nál milyen...

Az onlinepolo .hu-nál milyen minőségű pólókat lehet tervezni és vásárolni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Már többször is rendeltem az onlinepolo.hu oldalról, csak pozitívakat tudok mondani. Terveztem már pólót, több bögrét, sőt plüssállatot is, és abszolút azt kapod a postán, amit megterveztél. Egyszer sem találkoztam még hibával. A telefonos ügyfélszolgálaton is nagyon segítőkészek a vonal túlsó végén, ha valami kérdésed vagy problémád lenne bármely termékkel a rendelés/tervezés során, hívd bátran őket. Én egymás után háromszor hívtam fel őket, már nekem volt kellemetlen a helyzet, de pozitívan csalódtam, egyáltalán nem voltak lerázósak, segítettek amiben csak tudtak. Kizárólag ajánlani és dicsérni tudom :)
2014. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én is csak dicsérni tudom. Rengeteget rendeltem már és nem csalódtam bennük, akár csak az előttem szóló írta!

Csak ajánlani tudom:)

2014. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Abban tudnátok segíteni, hogy a pontok mire jók?
2014. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pontokkal árkedvezményeket kaphatunk későbbi vásárlásaink során :)


(1. válaszoló)

2014. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2014. márc. 16. 15:53
 6/7 anonim válasza:

Ajánlani tudom mindenkinek az onlinepolo.hu -t, megbízhatóak, jó minőségű és tartós pólókat lehet vásárolni náluk, és szuper nyomatot csinálnak a pólókra. Szerintem az országban az egyik legjobbak!!!!

Külön köszönet a grafikusoknak hogy az általam beküldött képből a lehető legjobbat hozták ki, a kép hátterét szuper jól levágták, a kislányom nagyon örült a náluk készített kutyusos pólójának. :) :)

2015. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 alcapone386 válasza:
Én is csak tőlük rendelek. Hátteret nekem is külön eltávolították. A vicc az, hogy ők hívtak fel, hogy nem baj, ha eltávolítják a hátteret?! Ügyesek és segítőkészek! Jobb is lett a póló, mint amire számítottam.
2018. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!