Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki ruhát a...

Gránátalma1985 kérdése:

Rendelt már valaki ruhát a Ruha Caméleon nevű facebook-os oldalról? Ha igen milyen tapasztalatai voltak? Köszönöm mindenki válaszát előre is.

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én tavaly rendeltem a fiamnak egy táncos szoknyát, de méretproblémák volt vele, túl kicsi lett, de kicserélték, ezért a méretezésre ügyelj, nem biztos hogy valóban akkora
2014. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. nagyon régóta nézegetem az oldalt és valóban nagyon szép ruhák vannak, csak félek ettől az internetes rendeléstől.Estélyi ruhára van szükségem és az oldalon szebbnél szebbek vannak, ráadásul elég jó áron.Csak ilyenkor nagy a dilemma, mert az ember nem lát, csak egy jól beállított fotót. Nem érzi az anyagot, nem tudja felpróbálni, stb. De ha azt mondod, hogy a méreten kívül minden rendben volt és hogy korrektek voltak, mert kicserélték, akkor lehet belevágok. Köszönöm még egyszer a válaszodat.
2014. febr. 19. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!