Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyáltalán lehetséges ez?

Egyáltalán lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Láttam az üzletben egy nagyon szép fehér blúzot, aminek a hátán van csipkerész, ahol kilátszik a melltartópánt, a hátamon. Nem szeretnék csak ezért venni melltartót, mert nincs szükségem se szilikonpántú ,se pántnélküli mellartóra. Nincsenek ilyen cuccaim. Az egyszerű pántos mellartót, aminek nem lehet levenni a pántjait, valahogy át lehet alakítani úgy hogy tartson is és ne csússzon le? Nagyon fontos lenne.

2014. febr. 20. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Sima melltartót szerintem nem tudsz így átalakítani.
2014. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én néha felveszem pánt nélkül a sima melltartómat, de nekem mondjuk elég kicsi a mellem, így sok mindent nem kell megtartania. azt viszont kirpóbálhatod, hogy veszel egy melltartó-topot vagy nem tudom mi a neve, az csak egy csőszerű anyag. azt ha ráhúzod a melltartódra, akkor szerintem meg fogja tartani és nem csúszik le
2014. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!