Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Nyugati aluljáróban, Westend...

A Nyugati aluljáróban, Westend bejáratánál levő cipős kínálata máshol is van?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy cipőt, de az előttem levő (aranyosnak, rendesnek tűnő) csajjal annyira bunkón és igazságtalanul viselkedett az (egyébként nagyon nem szimpatikus) eladó, hogy inkább ott hagytam, amit venni akartam (pontosabban nem mentem vissza, miután vettem le a kártyámról a fizetéshez elegendő pénzt). Elegem van az olyan eladókból, akik át akarják verni a vevőt és még nekik áll feljebb, és ok nélkül porig alázzák a vásárlót. (Más országban híd alá kerülne az ilyen.) De a csizma tetszik, csak inkább máshol venném meg ezek után. Ja meg kiírták, hogy féláron van, közben előtte is annyi volt, de hátha máshol tényleg leárazzák, mert kicsit sokallom.

2014. febr. 20. 22:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!