Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy eredeti és egy hamisítvány...

Egy eredeti és egy hamisítvány louis vuitton sál között mi a különbség? Egy hamisítvány tönkremegy? Mások észrevennék ha hamisítványt viselnék?

Figyelt kérdés

Ez nem eredeti? igaz?:

[link]


2014. febr. 20. 23:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Az eredetihez sorszám jár, valamint egy csomó papír, csomagolás. Mindet egyedileg készítik, csúcsminőségben, hibátlanra. Valamint drága mint a fene.


Az utángyártást gyengébb mindőségű alapanyagból csinájlák valami dzsunkán, gyorsan kifakul/kopik, nincs sorszám, és általában a szaga se jó. Mivel illegálisan készül, nagyrészt alulfizetett (fél)rabszolgamunka eredménye, és a felhasznált anyagok között is lehet változó mértékben mérgező cucc.

2014. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát akinek van szeme hozzá, az kiszúrja pillanatok alatt, hogy hamisítvány. Egy átlag embernek pedig az lesz gyanús, hogy ha a többi cuccod nem épp ezt az árkategóriát tükrözi. Egyébként a törököknél igen jó biznisz a hamisítás, egy eredeti sál ára nem 15000 vagy mennyit írt az eladó, pluszban szerintem ilyen rojtos vackot nem árul a LV (bár őszintén szólva nem tudom, nem vagyok oda a márkáért hogy ennyire kövessem). Ha már hamisítványt veszel valamiből, legalább azt ellenőrizd, hogy csak ráírják a márkát, vagy létezik is olyan az eredeti gyártónál.
2014. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy nem eredeti, ha "Törökországból" való és nem márkaboltból. Elég csak rádnézni és tudni fogja mindenki, hogy kb. kínaiban vetted. Arról ne is beszéljünk, hogy akinek márkás, drága dolgai vannak, azok a legritkább esetben vannak teleaggatva logóval, miközben maga a termék csak egy egyszerű, semmi extra sál. Ezért a pénzért már nagyon szép sálakat tudsz venni.
2014. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Jézus Atyaúristen... ilyen tré anyagból még a középkategóriás márkák sem gyártanak sálat, ez ránézésre egy ócska rongy.
2014. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

és ezek?:

[link]


Mert ezek nagyon hasonlítanak és külföldről rendeli őket.

2014. febr. 22. 11:41
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Csak az a baj, hogy a fotókon az eredeti termékek szerepelnek, ő meg küld neked ki tudja mit, jó, ha 100 méterről hasonlóan néz ki, de tulajdonképpen azt sem tudod, mit veszel.
2014. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Facebookon, vaterán, stb. csak hamisat kapsz. Ha eredetit akarsz, akkor irány az Andrássy, de legyen nálad legalább 120 ezer Ft.


A különbség az anyaghasználatban van. Az eredeti nagyon finom, selymes, puha, a hamis meg leírhatatlanul szar.


"Mások észrevennék ha hamisítványt viselnék?" Én és sok más ember észre fogja venné.

2014. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy észrevennék, hogy hamis.. ne legyél gazdagutánzó proli... ezernyi márkás de megfizethető sál van ami hasonlít az LV-re plusz a lujívuton már nem egyedi ha igazi ha nem...gáz..
2014. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

"Mások észrevennék ha hamisítványt viselnék?"


Látod ez a baj. Az nem elég hogy te tudod hogy egy luxustermék ócska koppintását viseled. Nem kelt benned szégyenérzetet a puszta tudata? Szerintem aki egy kicsit is ad magára az nem csinál ilyet...

2014. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Nekem eredeti LV sálam van, 450 euro volt! És igen, észreveszik! Már csak abból is, hogy hogyan viseled, és milyen a körítés!


És az előző hozzászólóval mélységesen egyetértek!


Én magamnak veszem a dolgaimat, nem a környezetemnek! Pont az nem érdekel, hogy más mit gondol, hogy eredeti-e a sálam, a cipőm, a kabátom, stb... Én tudom, hogy eredeti, és kész!


Téged az érdekel, hogy mások azt gondolják, hogy te megteheted, hogy megveszel egy eredeti LV sálat? Miért akarsz másnak látszani, mint aki vagy?

Te magadnak is hazudsz, és ráadásul sosem leszel elégedett, mert tudod, hogy az csak egy másolata annak, amire valóban vágysz!


Menj be egy Mangoba vagy egy Zarába, és gyönyörű sálat tudsz venni 10-15 ezer Ft-ért.

Vagy kezdj el gyűjteni, és vegyél egy eredeti LV-t! Meglátod, maga az érzés is más lesz, ahogy bemész az üzletbe, majd kisétálsz az eredeti sállal szépen becsomagolva!


De semmiképp ne akarj másnak tűnni, mint aki vagy!

2014. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!