Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Atya gatya! Most minden szár...

Atya gatya! Most minden szár nélküli férfi alsógatya fecske, vagy csak (a tarka fajta gatya :D) az, amelyiknek olyan az anyaga, e nincs szára, de a bikinivonalnál, ha van ilyen a férfiaknak el van vágva?

Figyelt kérdés

Nem értek a gatyákhoz, de most meg szeretném tudni, h én most gáz vok, vagy sem, tehát fecskét hordok, vagy sem.

Előre is köszönöm a sok jó választ, csajok bocsi, ha hülye a kérdés, férfi lennék, nem érteni ruházkodáshoz! :)



#fecske #gatya #anyagtól is függ?
2014. febr. 21. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Férfiaknál lehet hogy az nem bikinivonal hanem fecskevonal. Én mondjuk normál alsónak hívom és szerintem egyáltalán nem ciki. Ez a ciki [link]
2014. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A fecskevonal tényleg jobban hangzik egy férfinál. :D

De akkor mindegyik ilyen szár nélküli gatya fecske ezek szerint??? Akkor sztem qrva sokan hordanak fecskét, s akkor nem vágom, h mi van, szóval azok sztem nem fecskék.

2014. febr. 21. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:

De azok. Nem a minta, hanem a fazon határozza meg, hogy minek nevezzük.

De ez miért fáj? Mint írtad, igen, rengetegen hordanak ilyet.

2014. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es: ezzel mi a bajod? A tetején az a gumi elég gázos, de amúgy sokan hordanak ilyesmit sztem.
2014. febr. 21. 11:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert sokszor hallom, h ez milyen gáz, meg ilyesmi csajoktól. S idáig fogalmam se volt, h mi ez a fecske, azt hittem, h csak a strandi passzos gatyát hívják így, de akkor nem. Majd vigyázok, h buliba nehogy ez miatt fussanak el a csajok, oda majd felveszek száras gatyót. ;)
2014. febr. 21. 11:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem fecskének az öreges alsógatyákat hívom.

Van olyan fazonú, ami nem száras, de divatos és jól néz ki. Lehet, hogy hivatalosan ez is fecske, de nekem ezek tetszenek egy férfin. :)

A száras alsó, amelyik bő, mint a boxer egyáltalán nem tetszik.

2014. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a passzos, rövid szárú boxer néz ki a legjobban. A bő, hosszú szárú linkelt fazon borzalmas. Ha jó a pasi, a fecske is jó lehet rajta, bár én olyannal még nem találkoztam (úgy :), aki hordta, azért rajta pl. elég jól áll: [link]
2014. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen gatyók tetszenek, amit a 7-es belinkelt :)
2014. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es és 8-as:


Sztem itt max. a pasit bámultátok, a márkán kívül semmi nem jó ebben a gatyában sztem. Ennél jobbat veszek a kínaiban, de lehet, h én vok ízlésficamos.

2014. febr. 21. 12:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát lehet... :)


Az a lényeg, hogy jól áll neki, nem? Ha bő hosszúszárú lenne, az ugyan olyan ronda lenne, mint bárki máson.

2014. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!