Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Korai tavaszra az alacsony...

Korai tavaszra az alacsony szárú Converse cipő? Így tavasz elején nem fog benne fázni a lábam?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hosszú szárú zoknival hordod, akkor talán nem. Mondjuk ez sok mindentől függ, nekem pl. egy bokacsizmába is fázik a lábam ilyenkor...
2014. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát inkább a hosszú szárú.:) Bár hétfőn én is rövidszárúban voltam,de ez egyénfüggő.:)
2014. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam még Nike Air maxon is. Szerintetek az jó lenne?
2014. febr. 23. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
egy vászon cipőben? de, fog
2014. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha előtte felpróbálod akár jó is lehet


viccet félretéve, nemrég neztem a Nike dump (nem biztos hogy ez a nrve, de vmi ilyesmi, lényeg azok a szines, festett cipők, különböző témákban, angy birds, sw, halo, stb) és egyszerűen alig bírtam belenyomorítani a lábam annyira szűk volt, vagy az én lábfejem túl szeles

2014. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én magas szárú converset vennék alacsony helyett. Tapasztalataim szerint sokkal kényelmesebb és tök király mintásakat lehet venni :)) Másrészt én nagyon nem szeretem az air maxet, szerintem csúnya.
2014. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt már magas és alacsony szárúm is, az alacsony sokkal jobban bejött, mert szerintem a magas rövidítette a lábaimat, de közsi Nektek, akkor még gondolkozok rajta, mi legyen :)
2014. febr. 23. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!