Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vaterások honnan rendelik...

A vaterások honnan rendelik az olcsó converse cipőket?

Figyelt kérdés
Régen láttam az ebay-en, de már ki lettek tiltva azok, akik egyértelmű hamisítványokat árulnak. Valahonnan mégis megveszik 3000 Ft környékén.
2014. febr. 23. 12:03
 1/7 anonim válasza:
ebay
2014. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kina, hongkong, alibaba
2014. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebayen biztos nem, ott én csak drágábbakat találtam.
2014. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne dobálózzunk az ebay-el, vagy küldj linket. 11 ezernél olcsóbban nem láttam...
2014. febr. 23. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
mit nem lehet azon erteni h alibaba?
2014. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyenként nem fognak alibabáról küldeni, csak az aliexpresszről, de 50 dolcsi körül láttam ott is.

Viszont ha ilyen hangnemben írogatsz, akkor egy linkel alá támaszthattad volna magad.

2014. febr. 23. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy keresel hogy converse nem találsz az aliexpressen sem. "Canvas shoes" és türelmesen kell böngészni, ott lesznek köztük a conversek is. Én onnan rendeltem tavaly, biztos nem fogok a vaterásnak dupla annyit fizetni érte.
2014. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!