Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a deszkás...

Mit gondoltok a deszkás stílusról, a deszkás stílus követőiről? Milyen ruhadarabok jutnak eszetekbe ha kimondja valaki előttetek, hogy "deszkás stílus"? 15/L

Figyelt kérdés

Ennek a kérdésnek a "miértje" csak annyi, hogy szeretném felvenni a deszkás stílust, és szeretném megtudni, másoknak mi a véleményük erről, meg persze mielőtt felveszem, szeretnék megtudni róla pár dolgot.

Nekem személy szerint egy egyszerű, "nem törődök vele sokat, csak úgy van" öltözék jut róla eszembe, ergo Vans cipő, szűkszárú nadrág, kockás ing és kötött sapi :)

Na most tudom, hogy ez nem elég egy "deszkás stílushoz", de nem véletlen raktam öltözködés témába, mert én most erre vagyok kíváncsi.



2014. febr. 24. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát pont nem a szűk szárú nadrág jellemző rá. Hanem a bővebb, majdhogynem totyakos, oldalt zsebekkel ellátott nadrág, amit a fiúk jellemzően alacsonyan hordanak, hogy kivillanjon undorító módon az alsó.

A kockás ing se annyira jellemző, bár van, hogy azzal párosítják.

2014. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz az egy inkább divat stílus. Az igazi deszkások nem ilyeneket hordanak, ezek csak max divat deszkások.
2014. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
háát elég sok igazi deszkás ismerősöm van és ehhez és egymáshoz eléggé hasonlóan öltöznek :)
2014. febr. 24. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ők így öltöznek, de akkor ne nevezd "deszkásnak".

A bővebb nadrágnak funkciója van: a szabad mozgás. Zacsiszorító szűk nadrágban nem lehet olyan kunsztokat végrehajtani, amit a profik leművelnek.

Elég sokat láttam már a világból, de csőgatyás "deszkást" még nem.

2014. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem van jogom deszkásoknak hívnom őket, mivel elég sok (az egyikük kettő kivételével a leghíresebbek összesét) trükköt tudnak és ez az életük. Nem azt mondtam hogy zacsiszorító, hanem hogy szűk szárú, és amúgy is (mivel fel van tüntetve a nemem) a női viseletre gondoltam.
2014. febr. 24. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne majmold a deszkás stílt, ha nem vagy deszkás. Nem a ruha tesz menővé;)
2014. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Harom fajta a fiuk koreben(igen,tudom ,hogy lany vagy,csak fiukon keresztul konyebb bemutatni):


•Szuk nadrag,kockas ing,alatta triko. Elsosorban a lanyok felszedese miatt van ez a stilusuk. A deszkazast nagyon gyakoroljak,ez az eletuk

•Rapperfelek. Lotyogos gatya,garage;vans;obey cuccok,sapka,pulcsi,rappszamok,bandazas. Ok inkabb a 'Spanok' miatt deszkaznak.

• Keverek. A szuk gatya melle eloszeretettel vesz fel bo pulcsit,sokat gyakorol de megis a spanokert deszkazik. Felpawa.


Kb.Szerintem ne legyel deszkas:| Valami egyedit talalj ki.

2014. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

úgy vagyok ezzel a "találj ki egyedi stílust" dologgal, hogyha arra törekedek, hogy egyedi legyen, nem lesz az. nem szeretnék egyedi lenni, meg tucat sem, csak átlagos.

pont azért kérdeztem rá erre a deszkás stílusra, mert az utóbbi időben eszembe se jutott, hogy felvegyem a stílust, csak egy idő után valaki szólt, hogy eléggé kezdek a deszkás lányokra hasonlítani. pedig csak és kizárólag azokat a dolgokat vettem meg, amelyek tetszettek nekem. :)

2014. febr. 25. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok

akkor cselekedj ugy ahogy neked tetszik:)

2014. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!