Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiknek áll jól a bandana?

Kiknek áll jól a bandana?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy veszek egyet nyáron,mert szoktam látni embereken,és napszemüveggel meg bandanával szerintem sokkal...mit tudom én,vagányabbnak,motorosabbnak néz ki. Mondjuk inkább azért,mert hajamat úgy szeretem lenyírni,hogy oldalt nagyon rövid,fent meg vagy 5-6cm,de hátul is meghagyom,ilyen "V"-ben. Ez viszont egy hónap alatt már nekem hosszú,ezért azon gondolkodtam hogy még most meghagyom,úgyis sapkában járok hidegben,de ahogy jobb idő lesz 0-ással végig nyiratom és veszek egy ilyen bandanát. Nagyon tetszenek a terepszínű dolgok,egy szürke terepszínű-n gondolkodtam,sapkából is olyan van. Meg még feketét szoktam hordani,az jobb választás lenne fejkendőnek? Vagy egyáltalán jó ötlet ez a bandana fejkendő?Nem röhöghetnek ki benne?(Mondjuk úgy igazából xarok bele ha igen, homók járkálhatnak baba kocsival rózsaszín ruhában akkor én miért ne járkálhatnék úgy).


Amúgy ez mikor volt divat? Mindig láttam egyet-egyet,de nem látni annyira sokat mint pl. a baseball sapkákat, vagy a mustár színű nadrágok vagy ez a körül metélt haj fiuknál(utolsó kettőt még ma sem értem).



2014. febr. 25. 23:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!