Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik az ilyen...

Nektek hogy tetszik az ilyen fajta bakancs? L

Figyelt kérdés

Én már régóta ilyet hordok, de manapság egyre több emberen látok ilyet. Divatba jött volna? Kár.

Na, mindegy, szóval nektek hogy tetszik?

Ha lehet írjatok kort, nemet!

képek:

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. febr. 26. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Én is nagyon szeretem, egyrészt az eredeti darab minőségre is jó, meg baromi jól is néz ki.

De már tényleg minden második suttyón látni ilyet... Viszont ők valószínűleg félév múlva már nem fogják fölvenni, mert akkor már nem lesz "menő".:)

18/L

2014. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már nagyon várom, hogy végre kimenjen a divatból. Olyan jó volt, mikor még egyedi darabnak számított:) Bár szerintem inkább egy-két évbe fog telni, még kimegy a divatból.
2014. febr. 26. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Martens van, kettő, imádom őket. Egyébként igen, sajna elég divatos lett, minden boltban látni utánzatokat, de fél év múlva már nem lesz ennyi :D
2014. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen divatba sajnos..

Én is 2 évvel ezelőtt szerettem volna venni , de hát valamiért nem. Idén mikor bejött ez a bakancs őrület megint akartam , de túl sok embernek lett főleg ilyen 12-13 éveseknek szóval inkább nem pedig nagyon jó!:D

16/L

2014. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyugodtan vegyél egyet, a divat gyorsan változik, 1 és már senki sem fogja hordani.
2014. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik:) 1460 és 1919-es Martensem van, azért kezd divatba jönni mert jól néz ki és kényelmes. F/30
2014. febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!