Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, metálosok! Mi a...

Rockerek, metálosok! Mi a véleményetek arról, ha valaki pólónyomóban csináltat együtteses pólót magának, nem pedig megrendeli a netről a pólót? Mellesleg olyat csak külföldről tudnék, mert semmilyen magyar webshopon nem találok olyat.

Figyelt kérdés

Sértő ez az együttesre nézve, még ha nem is tudnak róla? Mert én jelenleg így vagyok ezzel...

A másik dolog, hogy kell valami bankkártya, vagy nem tudom mi a külföldről rendeléshez, így ez sajnos megvalósíthatatlan számomra.



2014. febr. 27. 16:53
 1/7 A kérdező kommentje:

"Mert én jelenleg így vagyok ezzel... "

Ezt úgy értettem, hogy nem lenne pofám felvenni egy olyan pólót... vagy ez elfogadható?

2014. febr. 27. 16:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb pénz vándorol a zsebükbe, aminek nyilván nem örülnek.

Ez olyan, mint a letöltés, mindenki csinálja, de az együttesek nem örülnek neki, mert nem az ő pénztárcájuk gazdagodik tőle.

2014. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele, ad 1.: egyedibb, ad 2.: sokkal olcsóbb. Szóval szerintem csak nyugodtan.:)

19/L

2014. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a rockereket nem érdekli, hanem mást sem. Amúgy megsúgom, hogy amiket vásárokon meg sok boltban veszel xy együtteses pólót, azt is ugyan így nyomják és semmi köze sincs hozzá az együttesnek.
2014. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő teljesen oké, nekem van banda honlapjáról rendelt, metálos bódéban vett meg pólónyomóban csináltatott felsőm is, egyikben sem szóltak meg :D
2014. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Együttes függő, de azért vannak itthoni boltok is jópár, ahol pólókat lehet venni.

Egyébként meg nem az h sértő, de hamisításnak számít. A pólókon lévő artwork vagy általában album borító képe az egy szerzői jogvédett valami. Ennek ellenére nem hinném h valaha bárkit is felelősségre vontak ezért, hacsak nem 100-1000 pólót nyomott is.

Arról is tudnod kell, hogy sokkal hamarabb fog elkopni így.

Bár amit írtak egyesek, hát igen, a piacon is sok a hamisított áru. Ahol a póló feleannyi v mégkevesebb mintha neten rendelnéd (mondjuk 1000-2000 Ft) ott már sejthető, h hamis.

2014. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajanlom figyelmedbe a rockpince.hu-t.:) Nagyon sok fele egyutteses polo van, es 3000Ft egy polo.: ) Ezenkivul jo minosegu, es 1-2heten belul ki is szallitjak, ha nem hamarabb!

14/l

2014. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!