Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az tényleg ciki, ha mindig...

Az tényleg ciki, ha mindig csak futócipőbe vagyok?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy soha nem vok deszkás, v tornacipőbe, csak futócipőbe, de abból mindig jó minőségübe.... Nem hinném, hogy ez fura lenne. De az osztályomban multkór ezt észrevette egy gyerek és 5 perc múlva mindenki ezen szőrnyülködött....

2014. febr. 27. 21:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
50%
Nem értem mit lehet ezen szörnyülködni úgyhogy nem értem osztálytársaidat...s azt mondom neked nyugi egyáltalán nem ciki!!!!
2014. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A futócipő futáshoz van... ha nem is ciki, de semmi esetre sem a jóízlés biztos jele ha ezt viseled mindig
2014. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de kicsit azért fura..a futócipő futásra van, nem arra, hogy állandóan azt hordd.
2014. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sokat futok, parkourozok, legalábbis próbálkozom, így nem mindig tudhatom mikor lesz szükségem egy jó futócipőre. Természetesen, ha kifejezetten szépen kell öltözni akkor a cipőmet is lecserélem....


Külön kiemelném, hogy elég sok futócipőm van így azt sem lehet mondani, hogy nem vagyok változatos a téren. Egyébként nem vagyok az a tipus aki túlsokat törődik a divattal, de ha nem futkosnék sem venném fel a mostanában divatosnak mondott férfi cipőket, egyszerűen nagyon nem az én stilusom! (Persze semmi problémám azokkal akiknek ez jönbe, és végképp nem piszkálom őket)


Am ma direkt nem futócipőbe mentembe, de most meg azért voltam "gáz" mert hallgattam rájuk.... Én ezt nem értem :/

2014. febr. 27. 22:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasik miatt kapjuk mi nők a kritikát, hogy nem öltözünk csinosan. A te futócipőd mellé hogy vegyen egy nő magassarkút kiscsillag?

Mennyi idős vagy?

2014. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most leszek 17! Én nem kritizálok Nőket az öltözködésük miatt :) Szerintem, ha valaki szép, jól néz ki annak bármilyen ruha jól áll. (Ártól függetlenűl)


A másik meg az, hogy mostanában nagyon sokat kell tanulnom.... Így iskola és sportok mellet (kung fu-zok is lassan 5 éve) nem igen jut idő csajokra. Bár tudom később talán ennyi időm sem lesz, de még nagyon gyerek vagyok "komolyabb" kapcsolathoz, vagy akármilyen kapcsolathoz! Az meg, hogy csak arra "felszedjek" valami idegen csajt engem egyáltalán nem foglalkoztat.


A lényeg, hogy szerintem az ilyesfajta cikizésekhez kicsit öreg már az osztályom. Bár lehet, hogy alapba nem vagyok egy népszerű gyerek. Az az igazság, hogy csak tanúlni járokbe. Nem foglalkozok általában mással, még csak barátom sincs az iskolából. Az én barátaim idösebbek nálam.... 20-30 közöttiek. Hmmm.... Most, hogy így belegondolok lehet különc vagyok, lehetséges hogy az a típus lettem akit divat cikizni.

2014. febr. 28. 15:13
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

"Az ilyen pasik miatt kapjuk mi nők a kritikát, hogy nem öltözünk csinosan. A te futócipőd mellé hogy vegyen egy nő magassarkút kiscsillag?"


És azt ki nem sz@rja le, kiscsillag, hogy te nem tudsz felvenni a pasihoz (!) magassarkút?? :D Elárulom azért, hogy egyébként sem minden nő hord magassarkút...


Amúgy a kérdésre válaszolva a cipőtől is függ. Nekem is van olyan futócipőm, ami simán elmegy akár utcai edzőcipőnek is. Szerintem hord azt, ami tetszik: a futócipővel nem fogod átlépni a társas élet normáit, tehát innentől kezdve, ha szereted, akkor hordd. A cikizőkkel meg nem kell foglalkozni, mert ha úgyis cikizni akarnak, akkor találnak más ügyet is rá.

2014. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma: 15:36! Nagyon köszi, és megfogadom a tanácsodat. Egyébként olyan futócipőm is van, ami elmegy utcai edzőcipőnek is. És azért egy premium kategóriás Nike szerintem sokak szemében "menő". Szal valószinű, hogy nem a cipőimmel vannak problémáik....
2014. febr. 28. 15:56
 9/13 anonim válasza:

Szia,

Szerintem addig hordj futócipőt amíg csak teheted!

Ha majd dolgozni fogsz, lehet nem lesz ra alkalmad.

Az is kehet hogy a parod ha lesz, majd lebeszel rola.

De most nincs csajod, nincs melod mert tanulsz, az edzocipo meg kiraly. En minden nap oltonyben jarok. Hetvegen viszont edzocipot hordok farmerral, meg pulcsit. 30 vagyok, tehat vagom hogy mina divat. De nekem a hetvege az edzocipo, kiveve ha buliba megyek vagy szinhazba. Akkor farmer es valami sportosan elegans cipő. Ne hagyd magad befolyasolni. Azt hord amihez kedved van!

2014. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7: Azt látom, hogy neked erre nincs igényed...
2014. márc. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!