Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet valahol még kapni kék...

Lehet valahol még kapni kék szövetkabátot?

Figyelt kérdés
Leginkább Bp, ill esetleg Érd és környéke érdekelne. Én már végignéztem jó néhány ismertebb üzletet, sehol sem láttam. Mindenhol csak feketével,esetleg fehérrel vagy pirossal találkoztam. De ugyanakkor az utcán, vagy akárhol máshol mégis sokan mászkálnak különféle színekben, és nem ritkán látok királykéket, ill. sötétkéket is, amely most engem kifejezetten érdekelne, hogy hol tudnám beszerezni. Esetleg valami tipp, ha láttatok valahol, vagy akinek már van az hol vette? Köszi a segítséget!:)

2014. febr. 27. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyit nem kellene legalább feltüntetned, hogy női vagy férfi kabátot keresel?


A legtöbb boltban már a tavaszi kollekció van kint - ballonkabátok, széldzsekik -, a szövetkabátokat már elpakolták.


Talán a tescoban még van. Nőiből.

2014. febr. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tescoban aktuális!


[link]

2014. febr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettes, AZ nem szövet, hanem ballon.
2014. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nőit keresek
2014. febr. 28. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!