Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen felsőt felvehet egy...

Egy ilyen felsőt felvehet egy kis mellű nő is?

Figyelt kérdés

Hiába kerestem egy ilyen felsőt példának, sehol sem találtam, ezért lerajzoltam. Pedig biztos vagyok benne, hogy mindenki látott már ilyet.

[link]

Szóval a dekoltázsánál ilyen lelógó, ráncos vagy nem is tudom, inkább hullámos. Remélem értitek mire gondolok :)

Egyébként az egész fekete lenne, az ujja pedig csipkés, csak így tudtam lerajzolni. Van ennek valami neve? Na és egy kis mellű valakin nagyon nem állna jól?



2014. márc. 1. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Baratnomnek is kis melle van, neki is van ilyen poloja, vagy milye, és szerintem nagyon jol all rajt!:)
2014. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek a blúznak a dekoltázsrész kialakítása optikailag inkább még növelni is fogja a mellet.

Nekem is van hasonló darabom, nagyon tetszik.

2014. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen...Nekem is van hasonlóm, és nekem sincs túl nagy mellem...
2014. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pont nem túl nagy melleken áll jól, mert azok idétlenül eltolják az anyagot és még ránagyítanak. Jól áll kis mellen.
2014. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!