Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincsennek rendes ruháim. Mit...

Nincsennek rendes ruháim. Mit csináljak hogy legyen?

Figyelt kérdés

14éves lány vagyok és nagyon kevés ruhám van.minden nap ugyanabba a nadrágba megyek,cipőbe...Már 1 hónapja megyek suliba ugyanabba a pulcsiba :(.Mikor odaértem tegnap már piszkáltak hogy mivan nincs más ruhám?meg hogy nem rohad e rám?anyának szóltam ő meg mondta hogy minek meg nem...tisztára maradi!még azt sem engedi hogy leborotváljam a nemiszervem.és még kirándulás is fog lenni...mikor évente 1x megyünk piacra akkor csak 1 ruhát vesz és kész.aztán úgy ki van akadva hogy vett nekem ruhát.nincs mibe mennem suliba nem tudom micsináljak :(sőt már csak 1 nadrágom van a másik 2őt nagyon kinőltem.mit csináljak hogy legyen már ruhám?:'( nem érzem jól igy magam


Bocsi a helyesirásért!siettem ezért nem figyeltem hogy irok.



2014. márc. 1. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyenek az anyagi körülményeitek, de nem szép, hogy anyukád rajtad spórol... Egy nadrággal tényleg nem lehet normálisan élni.. Nincs esetleg idősebb lányrokonod, unokatestvér, jó barátnő, aki neked adná a kinőtt, megunt ruháit?
2014. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a méreted?


Ha kapsz zsebpénzt menj el abból turiba.

2014. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zsebpénzt gyűjts össze és vegyél valamit. Kérj szülinapra névnapra, stb.

Viszont a nemiszerved ne borotváld, mi értelme 14 évesen? Senki nem látja és elég sok fertőzést el lehet kapni csupaszon... nem hiszem hogy nőgyógyászra lenne pénz ha ruhára sincs.

2014. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindent megadnak.Pl elektronikus ezközöket de ilyen ruhákat nem!:(
2014. márc. 2. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a méreted?
2014. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!