Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Nike Airmax cipők csak...

A Nike Airmax cipők csak sportolásra, futásra jók? Vagy használható sima utcai cipőként is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan hordják utcára is, de igazából az egy sportcipő, amit sportolásra kéne használni.
2014. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem épp neonszínben virít akkor használható utcára is. De amúgy nem tudom miért lett ekkora divat hiszen marha ocsmány egy kinézete van. Hallottam hogy kényelmes de ebből nem tudom mennyi igaz. Na mind1 ez az én véleményem. Ha neked tetszik akkor nyugodtan vegyed akár utcai viseletre.
2014. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát láttam egy-kér jót, ami utcai viseletre is jól néz ki, viszont nem szívesen adok érte 40ezret :D
2014. márc. 2. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
tényleg rohadtul kényelmesek, és szerintem bőven jók utcára, ha nem rikítanak, meg nincs rajtuk 83 szín... szóval egy fekete-fehér kiegészítőkkel, vagy fehér-fekete kiegészítőkkel nagyon is jól tud kinézni
2014. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém rikító rózsaszín de utcára hordom és imádom, hogy bámulnak miatta :)
2014. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, szerinted férfinak is jól állna utcán? persze nem a rikitó pinkre gondolok hanem egy férfi airmaxre :D
2014. ápr. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!