Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell mondani azt, hogy...

Hogy kell mondani azt, hogy Vans? Vansz vagy Vensz?

Figyelt kérdés
:D
2014. márc. 4. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én [vensz]-nek ismerem.
2014. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
angolban van olyan hang, ami az A és E közötti... az a kicsit "orrhang". Na, pontosan azzal kell mondani. (amúgy fonetikus írásnál ez a jele: [link] )
2014. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én vensznek mondom.
2014. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az angolul beszélő országokban sem egységesen mondják, akcentusfüggő.
2014. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írja, de a kettő közül inkább vensz. Az e-t kicsit megnyújtva.
2014. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Mond ugy ahogy tetszik,ebbol nem kell ugyet csinalni,a nemet szavakat is ugy mondja szinte mindenki ahogy le van irva!

Szinte bantja a fulemet,de az a lenyeg,hogy ezt a tetu primitiv angolt jol ejtsuk ki!

A tobbi nem szamit,hat ilyen ez a magyar nep,mi mindenkinek meg akarunk felelni,de mi senkitol nem varunk el semmit! Lasd. A neveknel az utonev vezeteknev,mi megforditjuk a mienket a paraszt kulfoldinek, de ok az oveket mar nem a mi kedvunkert!

De nyaljunk be a melegszarig nekik!!!

2014. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Miért van benned ennyi utálat? :( Azért nem fordítják meg a külföldiek a nevüket, mivel nem tudnak magyarul. Sőt, szerintem jópár turista azt sem tudja, hogy a magyaroknak fordítva van a családi és utónevük. Mi magyarok, tanulunk angolul, vagy németül és be tudunk mutatkozni angol/német nyelven. De ők nem bírják elmondani, hogy 'Jó napot kívánok, Lincoln Abraham vagyok, Amerikából jöttem'
2014. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat igen megirtad a valaszt,ezek a bunkok azt sem tudjak,hogy mi hogyan irjuk a nevunket,de nekunk seggnyaloknak vagy piszok okosoknak tudnunk kell mindent!
2014. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is sajnálom nagyon hogy a magyarok fogyatkozóban vannak és sokan ki is mennek külföldre, aztán ott a gyerekeiket meg se tanítják magyarra. Pedig milyen nehéz megtanulni, ha nem az anyanyelved, még a gyerekének is jót tenne ha magyarul nevelné. De azért mi magyarok sem tanulunk meg észtül vagy katalánul, mert nincs okunk. Az angoloknak, németeknek, franciáknak stb. a magyar nyelv és Magyarország egy nagy semmi.
2014. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kicsit elterelődött a téma, de akkor már én is beleszólok.

Egyetértek azzal, hogy nem kéne "isteníteni" az angolokat, ha már itt vagyunk a divat témában akkor ilyesmi példát hozok fel. Minden második tinin amerikai, brit zászlós cipőket, pólókat, sőt még nadrágokat is látni. Minden második tini azt mondja, hogy ki akar költözni New York-ba,Londonba. De állítom, hogyha megkérdenénk őket, hogy mi van Londonban a London Eye-n kívül, akkor a többség csak gagyogna valamit, hogy szép meg jó a munkalehetőseg meg ilyesmi. Valamiért ezt nevelte belénk a média, de biztos sok igazságalapja van. De ugyanakkor szidni sem kéne őket, hiszen szegények talán sokuk azt se tudja hogy létezünk, mi mégis oltjuk őket...igazából nem tehetnek erről, legalábbis nem az átlag emberek, hogy így alakult a világ és a világnézete egyeseknek.

2014. márc. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!