Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy jutottunk ide hogy...

Hogy jutottunk ide hogy minden tizenéves aki idétlen módon felvesz egy bézbolsapkát meg egy gagyi nike airmax-et az SWAG? Egyáltalán. Mióta stíulisárnyzat az hogy szveg?

Figyelt kérdés
én ott vagyok lemaradva hogy évekkel ezelőtt az oddfuture minden trekkjében ezzel poénkodott.. aztán gondolom felkapott szóvá vált.. nade hogy itt minden kis futószalagon gyártott nyomornc buz i szveg? nálunk tényleg ezt jelenti?
2014. márc. 5. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Attól, mert te nem teheted meg, vagy nem tetszik nem biztos, hogy le kell szólni. Én pedig azokat nézem le, akik képtelenek az ezeréves csöves ruháiktól megválni.
2014. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár éve még szerintem teljesen mást jelentett a Swag, mint ma. Ma tényleg ez van. Rendelt, kamu air max, sapkával, meg egy V nyakú póló, és ennyi.

Soulja Boy nyomatja nagyon ezt a swag témát, de az azért más. Versace, Gucci, LV, meg bas*ott nagy fuxok.


http://www.youtube.com/watch?v=qmkzYsbX_JU


Lehet,hogy a zene nem jön át, de ez inkább Swag, mint a mai szoliswagek...

2014. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen..pontosan erre szerettem volna rávilágítani...
2014. márc. 6. 13:30
 4/4 A kérdező kommentje:
.... életemben először használtam a kis zöld kéz ikont.
2014. márc. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!