Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a csizmáról?

Figyelt kérdés

Szerintem jól nézne ki,ha nem lenne olyan széles az orra.Nagyon zavar,hogy már többen azt mondták rá,hogy hegymászó csizma.Amikor megvettük,nem volt ilyen,utána tágult ki ennyire.Nekem széles a lábfejem,nem is lehetne többet tenni ez ellen,de nagyon rosszul esik,hogy többen is ezzel szekálnak,amíg a menő lányokon combig érő fekete magassarkú csizma van.:( És sajnos másikat nem engednek,hogy vegyek...

[link]


[link]


2009. dec. 13. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
hát nekem nem tetszik, de egyáltalán nem gagyi meg semmi
2009. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Én is laposat hordok, nem bírom a magasat. Ne érdekeljenek a menő lányok, hadd hordják. Ha neked tetszik, hordjad. Egyébként szerintem nem rossz. Majd megunják a szekálást, minden csoda 3 napig tart..majd találnak mást,amit szekálhatnak.
2009. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem túl sportos ez a fazon, de amúgy nincs bajom a lapossal :)
2009. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
27%
Nekem nem tecik ez a csízma Mert nekem csak a Tű sarkú csízmák jönnek be
2009. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

nekem tetszik, én is ilyesmiket hordok és nem tartozom a menő kategóriába

te tudod, nem is akarok :) magamnak öltözködöm, nem a divatnak

szóval, hajrá, mutasd meg :)

2009. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
12:10 a helyesírást még gyakorold...
2009. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazság szerint nekem nem nagyon tetszik..de ha már valaki(k) így biztat(nak),akkor hordom! Köszii!
2009. dec. 13. 12:18
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Én rengeteg lányon látok hasonlót, nincsen vele semmi probléma.Én is szívesen hordanék lapos talpú cipőket, csak nagyon alacsony vagyok, így inkább magassarkút viselek.
2009. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
semmi baj ezzel a csizmával. sz*rd le mit mondanak. én mindig jót röhögök azokon, aki magas sarkakban egyensúlyoznak a hóban, béleletlen, instabil csizmákban. nekem a combközépig érő nem is tetszik. nekem van egy elegánsabb csizmám, de az is lapos és most vettem egy sportos, fiatalos cipőt, ami bokáig ér. és nagyon nem érdekel mit mondanak. szép bőrből van, sokkal jobb, mint azok a hegyes orrú tucat műbőr vackok. úgyhogy ne foglalkozz már vele, szerintem jól áll neked, és nem széles az orra. én cipőmámiás vagyok, szóval tudom mi jó és mi nem. amúgy a hegyes orrú lapos csizmákban sokkal szélesebb a nők lába, mindig jót nevetek rajta, hogy milyen tettyedt a lábfejük benne. a tiéd nem az, hordd bátran.
2009. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon tetszik ez a csizma:) Hol vetted?:D
2009. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!