Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Korai lenne ebbe az időbe a...

Korai lenne ebbe az időbe a miniszoknya+nejlonharisnya a suliba?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nemtudom te milyen suliba jársz, de pl. a mi sulinkban ez mindig korai lenne...
2014. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, még hideg van.
2014. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Suliba miniszoknya? Ha "munkába" mész utána, inkább vegyél fel tisztességes ruhát, a minit meg vidd magaddal és öltözz át a vécén tanítás után...
2014. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott, ahol én lakom, még most is nagyon fúj a szél, hideg is van, szóval ha nálatok is ilyen az idő, akkor inkább még ne vedd fel. Összefagyna a nunikád!
2014. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még kissé hideg van. Habár már egy barátnőm jött ruhában és nejlno harisnyában. Ha jobb idő lesz én is feleveszem a szoknyát ( van olyan suli ahol nem leeht, nálunk szabad).

Szerintem ha jobb idő lesz felveheted, de ne túl minit, mert az se utcán sem pedig suliban nem mutat jól, max valami éjjeli bliban.

2014. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Imádom az olyan csajokat, akiknek annyira nincs magánéletük, hogy suliba veszik fel a party ruháikat. Komolyan suliba minek miniszoknya? Felizgatni az igazgatót?
2014. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
farmerszoknya és tornacipő nejlon harisnyával. nem tudom ebbe mi a rib.is
2014. márc. 6. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is szabad, de pl. az sincs megtiltva, hogy pizsamában vagy űrhajósfelszerelésben menjek, valamiért mégsem teszem.
2014. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ;) ebben semmi ribis nincs raadasul (ahol en lakom) ott 15 fok lesz
2014. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy napközben 15 van, de reggel? Itt ma 5 volt, akkor mit vesz fel fölé? Vastag télikabátot? Aztán azzal mit csinál délután?
2014. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!