Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktataok hasznalt ruha...

Szoktataok hasznalt ruha üzletben vasarolni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Sem időm, sem energiám ahhoz, hogy turkáljak. Még normális üzletben, ahol átláthatóak és könnyen megtalálhatóak a különböző ruhadarabok és a megfelelő méret, még ott is ritkán találok magamra ruhát.
2014. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én úgy undorodom picit hogy mas mar beleizzadt de nem tudom lattam egy rugat de nem merem megvenni
2014. márc. 7. 00:41
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
A mosógépet már feltalálták, ha ez izgat...
2014. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát jah de kényes anygokat nem lehet 60fokon mosni. 30 fok meg nem öli meg se a bacikat se az esetleges molypetéket.

Mivel a szomszedunknak ilyen üzlete van az egesz tarolo tele van a holmijaval a dohos pinceben. Ahol csotanyok es egyebek vannak.

Aztan pedig csili vili körúti üzletebe hordja az árut. Na ezert az ellenerzes mert ezt latom

2014. márc. 7. 01:24
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem, soha. Azt a ruhát már valaki megvette saját magának, mert megtetszett neki, kiválasztotta a saját testalkatához illő méretet, viselte, emlékei vannak róla, nyomokat hagyott rajta... aztán leselejtezte, úgy döntött, hogy az a ruha már nem elég jó neki. Hát nekem sem, nem kell más levetett, kiselejtezett holmija, pláne hogy vagy a méret nem passzol pontosan, vagy nem igazán tetszik, megérdemlem én is az újat.
2014. márc. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. párszor benéztem de nem találtam soha semmit, vagy a méret nem volt jó, vagy a minősége..
2014. márc. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én szoktam, de ritkán találok olyat, ami tetszik is, és jó a mérete is. Turkálni viszont utálok, inkább a vállfásakat szeretem.
2014. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Én is úgy gondolom, ahogy az egyik válaszoló: "én is megérdemlem az újat". Ez nem a pénzről szól nálam, mert én nem vásárolok Mango vagy Zara ruhákat, beérem az olcsóbb "német" márkával is, vagy a kínaival. Én a Kik-ben és a Cosmo-ban szoktam vásárolni, illetve az e-bay-en. Nekem nem kell sok, márkás ruha, inkább legyen kevesebb, de az új.
2014. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem nagyképűségből, én megtehetem, hogy vásároljak a Mangoban vagy a Zaraban, de mégis szoktam turizni, mert nagyon jó dolgokat találok :) Amúgy az új ruhába is beleizzadnak azok, akik felpróbálják, és ki tudja, hány ember próbálja fel addig, amíg te megveszed...
2014. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Igen, szinte csak ott. Pénzem lenne újra, de hülye lennék 5x annyit kiadni ugyanazért, mikor olcsó gyerekmunkával csináltatják és a reklámot fizeted meg. Így legalább egy kicsit hozzájárulok ahhoz, hogy kevésbé zsákmányolják ki ezeket a gyerekeket, mert a kuka helyett hozzám kerül a ruha. És az sem utolsó szempont, hogy nekem is több pénzem marad:)
2014. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!