Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy csajnak hany magassarku...

Egy csajnak hany magassarku cipovel kell rendelkeznie? Hany magassarkuja kell legyen egy olyan csajnak, akire azt mondjatok, hogy sok cipoje van?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
pfff
2014. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
nem kell
2014. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Életembe nem néztem még senki cipőjét, meg nem szoktam listát sem vezetni hogy kinek mennyi van, mit számít ez?

Nekem pl elég hogy 2 magassarkúm van, az egyik nyári, a másik téli. Több meg felesleges.

2014. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy kell. Annak akinek sok cipoöje biztos hogy 10-20 pár fölötti mennyiségről ebszélünk. Vannak akiknek akár több száz pár cipöje.
2014. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 10-et már soknak mondanék, azt már problémás tárolni. Legalább egy fekete és egy világos nem árt ha van (vagy ha van valami színes koktélruhád, akkor ahhoz illő). Egyik ismerősöm egyszer kifejtette hogy egy nőnek kell legalább egy fekete, egy fehér, és egy barna, de mindegyik jó ha van kétféle sarokmagassággal is... persze ha valaki minden nap azt hord akkor tényleg praktikus ha az összes ruhájához van hozzáillő cipő. Én általában farmert hordok és lapos cipőt, két magassarkúm van (fekete, fehér), meg egy fekete magassarkú csizmám, ennél többre jelenleg nincs szükségem.
2014. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Amennyit a szerencsétlen pasiddal meg tudsz vetetni.
2014. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kell egy fenét! Ha valaki nem olyan munkakörben dolgozik, vagy nem olyan a stílusa, vagy egyszerűen nem bírja vagy csak nem szereti... akkor miért is kellene akár egy is?


A sok is relatív. Ha valakinek több van, mint amennyit ki tud használni, akkor sok. Akkor is, ha ez nála mindössze mondjuk 2 párt jelent.

2014. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magassarkúból nekem egy zárt, meg egy nyitottabb, van, de anyukámnak adtam őket, én nem hordok magassarkút, csak, ha nagyon muszáj pl. vizsgára. Akkor is inkább lapos cipőben megyek és ott átveszem, mert nagyon fáj bennük a lábam.
2014. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sok cipő nem feltétlenül sok magassarkút jelent. Nekem van összesen 3, amiből egy alkalmi, egyet hordok utcára és egy magassarkú bokacsizma. Ettől függetlenül lehet mondani hogy sok cipőm van, de a többi mind tornacipő és több bakancsom is van.
2014. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 van, egy fekete és egy fehér (amit még szalagavatóra vettem), de nem hordom őket, évente egyszer ha rajtam van valamelyik. Van alkalmi cipőm, ami lapos, inkább azokat hordom.

Tökéletesen megvagyok magassarkú nélkül, tehát szerintem nem kell. hogy legyenek.

2014. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!