Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha felhúzok...

Szerintetek gáz ha felhúzok egy feszülős cica nacit?

Figyelt kérdés
Elakarunk menni holnap futni. Cica nadrágot húznék, de szoktam látni a 100kg-s lanyokon milyen ronda. Én (51 kg) vagyok és olyan formás a testalkatom. A combjaim nem egybe hanem olyan "husisak". 14/L
2014. márc. 7. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A cicanadrág NEM nadrág. Csak úgy vedd fel, ha a felsőd takarja a fenekedet.
2014. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez igaz első,de én tesiórán kivételt teszek.
2014. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Hát kérdező, valamint kettes. Ezért vannak olyanok amik. pl ma is egyetemi tesi órán, kb 20 lányból 4-en tuti olyan kis szar volt. Közülük kettő a közelemben tornázott. Az egyiken fekete cicanaci volt, fekete telebugyival. A másikon szürke cicanaci fehér tangával, és csajnak láttam hátulról is, meg alulról is.

Kössz szépen az élményt, de baromira nem voltam rá kíváncsi. Majd behánytam mikor észrevettem.

Szóval, kérdező, illetve kettes, így menjetek cicanaciban emberek közé.

(Az meg lényegtelen, hogy milyen alakod van)

2014. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%
nem gáz, csak butaság és kényelmetlen. Erre találták ki a melegítőt. (és az is tud szekszis lenni)
2014. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Valóban nem nadrág, de mint férfi mondom, hogy nyugodtan vehet fel az ember cicagatyát én szeretem is... persze nem egy 14évesen... 18évesen akinek formás alakja van azon megnézi az ember.. 14éve létedre maradj a farmnernél 21/f
2014. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A leggings is sportra lett kitalálva... és nem igaz hogy mindegyik átlátszik.
2014. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!