Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Atlagos kinai cuccok, de sok...

Atlagos kinai cuccok, de sok legyen beloluk, vagy pedig kevesebb cucc, de azok nem ilyen vacak kinai aruk? Melyik eri meg?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Az én kínai cuccaim nem szarok. Jobb anyagúak és tovább tartanak, mint a plázás ruhák. Titok: nem kínaiban, hanem Kínából veszem őket és tudok válogatni.
2014. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet fogni jó ruhákat a kínaiban is. De én inkább a 2.-at választom.
2014. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat en pl soha nem fogtam ki jo kinais cuccokat. Nadrag parszor voltrajtam, es szetszakadt, pedig nem is tapadt ram, a topok olyanok, hogyha nem izzadod szet 10 perc alatt, akkor valoszinuleg kinyulik/osszemeny,szakad. Olyan anyaguk van, hogy majdhogynem atlatszo.
2014. márc. 8. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább a második , de én pl nadrágot,zoknit,alsóneműt általába a kínaiból veszek és nekem kitartanak.
2014. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ilyenkor jön a megdöbbenés, a plázás cuccok címkéit nézegetve hogy Made in China. Ezzel a gyönyörű mondattal egy ZARA (!) kabát címkéjén találkoztam.
2014. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kínaiban veszed, ha nem, minden ruha Kínában készül. Még a márkásak is. Persze vannak kivételek, de az nagyon ritka. Én ott veszek ruhát ahol megtetszik valami, nem érdekel hogy olcsó, drága, kínai, magyar vagy akármi. Egyik sem tart tovább a másiknál. A legnagyobb hiba amit emberek elkövetnek hogy magas hőfokon mossák gépben minden ruhájukat, így tönkre is mennek hamar.
2014. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Soha nem mostam magas hofokon, megis az 1.000 Ftos ruhak mindig kifakultak, mig az 5-10.000 Ftos ruhak szepek maradtak, semmi bajuk nem lett(hiaba irta rajtuk, h made in China)
2014. márc. 8. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Kíniban tényleg szörnyű ruhák vannak. Én inkább vásárolok KICSIT drágábban (C&C-t például nagyon szeretem - néhány kínaiban ugyanannyiért kapsz minőségtelen ruhákat, mint ott minőségieket) kicsivel kevesebb cuccot. Meg a jó öreg turkáló barátunk is mindig jó befektetés lehet.
2014. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Zara ruhák között valóban van kínai. De maga a Zara márka nem is éri meg a pénzét(kivéve ha akció van:D)szerintem. A H&M-ben viszont nagyon jó cuccok vannak amiket megéri megvenni és az Made in Bangladesh. De még sok márka van ami kínai. Ez azért van mert ott olcsóbb a munkaerő, de attól még lehet hogy jó minőségű.
2014. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!