Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan van egyes lányoknak...

Honnan van egyes lányoknak pénzük a legújabb kollekciós ruhákra?

Figyelt kérdés
Lehetne azt mondani, hogy diákmunkából. De nekem ez nem stimmel. Még ha diákhitelt is vesznek fel.Ugyanúgy kell fizetni albit, vagy kolit, meg nem hiszem, hogy vannak olyanok, akik ruhákra vesznek fel hitelt. A diákmeló meg nem fizet olyan jól.
2014. márc. 9. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Anyuci, apuci.
2014. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Apuci pici lányai. Mondjuk nekem is van néha néha egy újabb darabom, de azokat én tényleg diákmelóból veszem, és sokáig spóroltam rájuk. Másik alternatíva az ebay. 2000 ft-os LV táska gyere a mamihoz ;)
2014. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Talán gazdagok a szülei, erre nem gondoltál?
2014. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Micsoda proli szokás már mások pénztárcájában kutakodni? Kiscsillag, te mit szólnál hozzá, ha valaki azon szörnyülködne, hogy neked vagy a szüleidnek miért nem futja divatos ruhákra? Első reakciód az lenne, hogy senkinek semmi köze a családod anyagi helyzetéhez, ugye?
2014. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Melytorok...
2014. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Drága 4eske!

Lehet "proli" kérdés, de jogos. Miért csak azokat kell piszkálni akiknek a családja nem áll olyan jól, hogy minden ruhájukat butikokban vegyél meg? Essen csak szó az elkényeztettek, újgazdag szülők gyerekeiről is.

2014. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom a szüleik támogatják őket, veszik nekik. Nem értem miért kell ezen így felháborodni, ha megtehetik, akkor miért ne? Én sem vagyok gazdag, ruhákra meg pont nem költök, és nem is nézek le senkit az anyagi helyzete miatt. De ezt a tipikus magyar irigységet undorítónak tartom. Azért cikizni valakit mert irigyek vagyunk rá, ugyanolyan gáz, mint a szegényeket lenézni.
2014. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
a fene irigykedik rájuk, csak ne lenne akkora a képük azért mert a családjuknak jól megy a sora
2014. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

"a fene irigykedik rájuk, csak ne lenne akkora a képük"

Freud dörzsölné a markát, miközben veled beszélget.. aztán ha nem vagy irigy, akkor mit zavar az téged, hogy a nálad gazdagabbak nagyképűek? Ilyen önzetlenül aggódsz a jellemfejlődésük miatt..?

2014. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem :) csak mikor ezredjére szólnak be egy kicsit kezd unalmassá válni a dolog
2014. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!