Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiknek tetszik a Nike air max...

Kiknek tetszik a Nike air max cipő? Kiknek nem, azoknak miért? Utcai viseletnek egy sportosabb lányon milyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves az a sportos lány?

Szerintem egyáltalán nem nőies...

2014. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kort is írjatok!



Nekem személy szerint nagyon tetszik. 21/L

2014. márc. 9. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem rettentően gyerekesek ezek a formájú cipők, de még a színek is, nagyon nem nőies.
2014. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem személy szerint nagyon tetszik. 21/L"


Akkor hordjad, és ne foglalkozz a mi, valamint mások véleményével se:)

2014. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem alapból nagyon csúnya, és ezt a fazont nem kellene utcai viseletre hordani. Én max kirándulni veszem fel a futócipőmet, ha emiatt véletlen máshová is abban kell mennem már hülyén érzem magam.
2014. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Ronda cipő szerintem. Utcára semmiképp nem venném fel. Sportolni viszont igen de csak olyanokat amik nem neon színben virítanak hanem tényleg normális színösszeállítása van. De ez csak az én véleményem ha neked tetszik ezek a cipők hordhatod utcára is nyugodtan.
2014. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ronda, de nem is szép..sportoláshoz tökéletes, utcára szerintem nem való.


24N

2014. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utcai viseletre szerintem gáz sportcipőt hordani, nem erre való, hanem sportoláshoz.
2014. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szörnyű. Tényleg, tök jó, hogy van sok színben, kényelmes is, de nem utcára való, hanem sportoláshoz. Egy éve ha valaki ilyen fazonú cipőben lépett az utcára, mindenki rosszallóan nézett rá, most meg természetesnek számít, hogy még az elegáns ruhához is rikító Nike-t vesznek föl... Nagyon gáz.
2014. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Divatcipő
2014. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!