Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nude lakk platform magassarkút...

Nude lakk platform magassarkút milyen üzletben láttatok?

Figyelt kérdés
Már hetek óta keresek bézs, drapp, nude színű lakk platform körömcipőt, de se hol sem találtam még, neten meg nincs a méretemben, vagy csak külföldről 10-30 munkanapon belül... Tudnátok olyan üzleteket mondani, ahol esetleg van esélyem találni? Link is jó. Köszi előre!

2014. márc. 11. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm a Humanicba vett pár hónapja.
2014. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd meg kínaiban, vagy Bershkaban, Stradivariusban
2014. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Stradivariusban volt anno ilyen cipő, de most amikor kerestem nem találtam olyat, Bershkában is voltam, kínaiban is, de semmi. A Humanicban is kerestem már, igaz csak az egyikben, de ott sem volt. Mindenhol csak bakancsok vannak. Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még az ötletek :)
2014. márc. 11. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz szét ezek közt:


[link]

2014. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Westendben, kínain, belvárosban cipő boltokban nézz szét.

Mivel a nude lakk tűsarkú egy elég "alap" darab, de most valahogy én se láttam sehol a nagyobb divatüzletekben, de pl. fekete platform cipő sincs soha sehol ha meg elmentem az emíltett helyekre annyit találtam h nem győztem válogatni :)

2014. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én pont most hétvégén találtam:) Asia Centerben ha bemész a jobboldali épületbe és egyenesen ahogy belépsz a bejáraton elindulsz a túlsó vége fel kb a 3 vagy 4. cipőboltban van kitéve rögtön az ajtóba. Ennek csak kb 1-2 centis mini platform talpa van (ha rákeresel pont olyan mint Katalin hercegnéé), de magasabb igazi platformosat magasabb sarokkal több helyen is láttam, ugyanitt meg olyat is ami nem platformos egyáltalán és inkább kicsit lekerekített de hegyesebb orrú. Nézd meg, én is régóta kerestem és nagyon megörültem neki, mert pont ilyet kerestem és nem azt a nagyon magas sarkút. Luszi/lüszi a márkája talán, ha érdekel küldök képet:)
2014. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!