Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha zavarban vagyok...

Mit tegyek ha zavarban vagyok mikor szoknya van rajtam, de néha szívesen felvenném?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettem két szoknyát(van felső része is,szóval inkább ruha) 1-szer volt rajtam az egyik,de valahogy zavarban vagyok, ha belegondolok hogy suliba kéne elmennem benne. Azért mégis macerásabb mint egy farmer. Általában szűk fekete szövetgagyát vagy farmert hordok, bandás pólókkal,és valahogy praktikusabbnak tűnik, de a szoknyát is szívesen felvenném fekete harisnyával, és rövidszárú tornacipővel,csak félek hogy megszólnának pl.a tornacipő miatt.... 15/L

2014. márc. 11. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan hord úgy, ahogy leírtad, jó lesz.

Egy harisnya egy ruhával, majdnem olyan, mint egy szűk naci egy bő felsővel. Szóval annyira nem hiszem, hogy kényelmetlen lesz. A tornacipő meg vagány szoknyához! :)

2014. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több fiút láttam már szoknyában. Ők fel merték venni, akkor te miért nem? Végül is női ruhadarab. 17L
2014. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es!

A szoknya noi ruhadarab az igaz,de a nadrag meg ferfi nem?

Csak azok fiuk akiket lattal benne vagy skotok,vagy ugyan ugy kisajatitottak maguknak mint ti a nadragot!!

A kerdezonek meg csak annyit,hogy ne a noies ruhadarabban erezze magat "kenyelmetlenul" hanem a fiusba! Mert amit leirt,hogy inkabb farmer,polo,sportcipo,az inkabb ferfi szereles,mert en inkabb fiukon latok ilyet ugy hogy azt inkabb felejtse el!

2014. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!