Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem mutatni képet...

Tudnátok nekem mutatni képet milyen egy laza, sportos lány stílusa? Akik ilyenek azok hogyan öltözködnek? Magassarkú soha?

Figyelt kérdés
Most stílust váltottam úgymond,valamiért megutáltam a rózsaszín,virágos nőies ruhákat nem tudom miért és inkább visszatérnék a sportos sílushoz, de azzal annyira nem vagyok tisztában....és azt sem tudom hogy hol lehetne kapni ehhez ruhákat mert a H&M meg társai szinte csak cicababáknak terveznek.Előre is köszi! :)
2014. márc. 13. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"visszatérnék a sportos sílushoz"


???

Tessék, térj vissza. Hord azt amit eddig.

2014. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nike, puma, adidas, decathlon.

Vegyél edzőcipőt/sportcipőt, hozzá farmer és egyszerű felsők. Most nagyon sok helyen lehet ilyesmiket kapni.

Egy a baj, a sportos stílussal, van egy kis anyagi vonzata. Mert a sportos stílus kedvelői általában kapucnis pulcsikat, mellényeket szeretik, az pedig drága a nike-nál vagy a pumánál. Lehet kapni a kínaiban is, de annak a minősége olyan, mint az ára, olcsó, nem beszélve az nagy gagyi mintájukról.

2014. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nézd meg a sportdirect-ben.
2014. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első neked mi bajod van???Szerintem egy teljesen normális kérdést tettem fel erre idejössz kötözködni...És tudod hiába sportosak a régi ruháim az már 5-6 évvel ezelőtt volt azóta változott a divat,nyilván nem fogom a kinyúlt agyonhasznált sz*arjaimat hordani....
2014. márc. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!