Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövidnadrág harisnyával 10-19...

Rövidnadrág harisnyával 10-19 fokba?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nagyon nem mindegy, hogy 10 vagy 19 fok. Egyébként én is szoknyában és harisnyában járok legtöbbször (most is az van rajtam), de a harisnya vastag, béléses. Sima nejlon harisnyát még nem vennék fel.


24/n

2014. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés? Hogy felvenném-e? Igen, akár télen is vastag harisnyával. Hogy te felvedd-e? Azt neked kell tudni.
2014. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dél körül mikor elindulok akkor 18-19 fok van, viszont este már csak 8-10 fok. nem szeretnék megfagyni este,de azt sem szeretném, hogy melegem legyen :)
2014. márc. 13. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt csinálom, hogy viszek magammal nadrágot és haza már abban jövök. Nem foglal sok helyet a táskában, úgyhogy sztem ez a legjobb megoldás.
2014. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig szoknyát hordok, a harisnya vastagsága az időtől függ.
2014. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha hideg van hosszunadragot veszunk fel,esetleg harisnyat ala,melegben johet a rovidnadrag,legalabb is a jozan gondolkodasu emberek kozott,de ez a rovidgatya+harisnya milyen megfontolasbol jutott az eszedbe?

Legalabb annyira nincs ertelme mint a sal+roviduju polonak!

2014. márc. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttál még embereket rövidnadrágban és harisnyában? Furcsa helyen lakhatsz. Amúgy meg nincs olyan, hogy "amit a józan ész diktál". Mindenkinek más a meleg/hideg. Egy skandináv lazán elszaladgál rövidgatyában is a nagy magyar hidegben... Hasonlóan én is herótot kapok a hosszujjúktól 17-18 fokokban és mínuszokban is bőven elég a leggings szoknya párosítás.
2014. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!