Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhaboltokban érdemes...

Melyik ruhaboltokban érdemes vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Jövő héten lesz a születésnapom és az lesz az ajándékom, hogy felmehetek Budapestre vásárolni. Ruhákat szeretnék venni. Melyik boltba menjek? Olyanra gondolok ami nem olyan nagyon magas árkategóriájú, vannak leárazások. Olyasmire gondolok mint mondjuk a Tally Weijl. Zara/Berhka/Pull&Bear/Stradivarious/Mango/Springfield/Primar/Promod milyen árkategóriájú? Milyen jó boltok vannak még? Akciók vannak? Melyik bevásárlóközpontba menjek? Köszi előre is a válaszokat :)

2014. márc. 13. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Tally Weijl-be szoktam a felsoroltak közül legtöbbször vásárolni és a Mangoba, mert ezek állnak a stílusomhoz legközelebb. Pl. Tally Weijlbe már vettem leárazottan 3000Ft-ért farmert és a Mangoban 10.000Ft helyett 5000Ft-ért felsőt.. Ezek a nagyobb akciók általában ünnepekkor vagy ünnepek után szoktak lenni, de ilyenkor is ki lehet fogni ha nyitott szemmel jársz. Az árkategóriát nem szeretném általánosítani, a weboldalaikon feltüntetik hogy mi mennyibe kerül. Mindenhol vannak olcsóbbak is és drágábbak is, Jó sok pénzt vigyél ha nagyon be akarsz vásárolni...:D Az én kedvenc plázám a Westend, ezért azt javaslom.
2014. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked mi a magas árkategória? Milyen ruhákat szeretnél venni (farmer, póló, pulcsi, ing, kabát, cipő)? Mennyi pénzt költhetsz el?

Amiket felsoroltál boltok szerintem mind nagyon drágák, leértékeléskor vannak normális árak, most pl téli cuccok lesznek leértékelve, viszont a tavaszi/nyári még nagyon magas áron fog menni. Bershka-ban voltam a minap, egy egyszerű póló (valami mintával) 4-5000 Ft körül volt. Szoknyák, nadrágok 8-10 ezer körül. Bőrkabátot 13-15 ezerért láttam. Nagyjából az összes bolt ilyen árfekvésű, amit felsoroltál. A Tally olcsóbb. H&M és C&A még olcsóbb. Én Orsay-ben szoktam vásárolni, bár nem tudom hány éves vagy, de az inkább a huszas-harmincas, elegánsabb korosztályt célozza meg.

Szerintem mindenképpen a Westendbe menj, ott az összes általad felsorolt bolt megtalálható.

2014. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na,hova mentél végül?;)
2014. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!