Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék rayban replika...

Zserko3 kérdése:

Hol tudnék rayban replika napszemüveget rendelni? Tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ebayről is lehet, de tudnátok konkrétan linkelni? Mert sokat keresgéltem az ebay-en, de nem találom.

2014. márc. 13. 22:33
 1/4 anonim válasza:
vatera.de nem ajánlom mert a kínai szemüvegek károsok is lehetnek és a lencsék korrekciója nem biztos hogy jó ergó fájni fog benne a fejed és látás károsodást is okozhatnak ha veszel minden esetre érdemes az UV tarományát beméretni.
2014. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

xD

Aki egy kicsit is ért hozzá, az ránézésből levágja, hogy gagyi...aki meg nem annak elég megfogni azt rájön :D

Amúgy meg a lencsék az ilyen hamisítványokban nagyon silányok, torzítanak mint az állat...de te tudod.

2014. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ránézésről levágja hogy gagyi XD max a harry potter te gyökér! :D
2014. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aliexpress. En most rendeltem, megjott dobozzal, tokkal, torlovel egyutt. Bevizsgaltattam es 100% az UV vedelme. Kozelrol nezve apro kulonbségek vannak rajta. De elso ranezesre nem, egyaltalan nem levagos. Valoszinuleg meg egy gyarban keszult az eredeti meg a replika is. Mindketto kinai, csak az egyik merfoldekkel dragabb...nem tudom mivel tud tobbet :)
2015. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!