Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok interneten venni...

Hol tudok interneten venni olcsón adidas nike puma fila szóval márkás férfi melegítő együttest olcsón?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 13:20
 1/5 anonim válasza:

Tesz-vesz

Vatera

Zsibvásár

2009. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kszi ezek már megvoltak tegnap nem sikerült megnyernem ma már nincs egy se ami szóba jöhet
2009. dec. 15. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Józsefvárosi piac.ha nem szeretnél kamut,(bár mostmár olyan jól megcsinálják hogy eredetinek hitte mindenki mert nekem is van)akkor talán tényleg vatera teszvesz ilyenek.
2009. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kell márkás legyen? Gondolom te is 'trendy' akarsz lenni, mint a többi kis csira.
2010. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ennek alapján amit írtál inkább te vagy a kis csíra.

Azért mert valaki márkás melegítőt vezs nem azt jelenti, hogy trendi akr lenni,hanem igaz hogy drágábban a kínbai vackoktól,de vesz egy olyan melegítőt amit akár10 évig is tud viselni, mert nem fog szét menni a mosástól, meg kifakulni és hasonlók!

És így mondjuk 30 ezer forintból hordja 10 évig, ha meg mgveszi a gaytit abból 10 év alatt vehet 10 -et is akár....ha kiszámolod akkor rájössz melyikkel jár jobban!


Csak a példa kedvéért nekem van egy 15 éves adidas melegítőm amit mondhatom, hogy napi szinten használtam és használok is és azon kívül hogy már kicsit megfakult,semmi baja!

AZ adidas cipőm szintén 15 éves,és most szakdt mega varás rajta.....


Úgyhogy ennyit a csíraságról!!

2011. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!