Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koszorúslány leszek, milyen...

Koszorúslány leszek, milyen hosszú ruhát tudnátok ajánlani? Nem vagyok vékony, sőt, nagyok a melleim és szélesebb a csípőm.

Figyelt kérdés

Van rajtam túlsúly (kb 15 kg), épp próbálom leadni.

Ilyen jellegű ruhákat már néztem, csak nem tudom nem-e pont a problémás részeket hangsúlyozná...


1. [link]


2. [link]


3.

[link]


4.

[link]


Ezek közül vajon melyik állna a legjobban?

Vagy tudnátok linkelni?


2014. márc. 16. 17:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy az utolsó szerintetek nem lenne jó :(


Egyébként itt az alakom:

Szeretnék fogyni jópár kilót, mint már írtam.

A hozzáértők megmondhatnák melyik típusba tartozom.


[link]


[link]

2014. márc. 16. 18:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Első ránézésre körte. Ne haragudj, de tényleg felejtsd el a 4. hasonló ruhákat. Ahhoz vékony derék és csípő kell és általában kis mell. Az én alakom olyan mint a képen lévő modellnek, de a mellem B-s. Próbáltam ilyen szabású ruhát a barátnőmmel, neki jobban állt mert kisebb a melle.

Az elsőhöz hasonló ruhákat keress, pántosat és V-kivágásut.

2014. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy nem körte, mert most látom, hogy ferdén állsz.
2014. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni mert kicsit bő a sort, de én is talán inkább a körtére szavaznék. Inkább mell alatt legyen karcsúsított mint derékban.
2014. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!