Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lovagló gumi csizmat érdemes...

Lovagló gumi csizmat érdemes tavaszra -nyárra venni? Es hol lehet kapni meg nem több tíz ezer forintokért? Decathlon honlapján láttam 5000ft ért de nem tudom hogy meg van e egyáltalán

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a lovagló matt fekete csizma több emberen ís láttam meg hogy hordják de tanácstalan vagyok hogy így tavaszra vagy nyárra nem nevetséges e ?


Bunkó,negatív emberek válaszára nem vagyok kíváncsi köszönöm szépen



2014. márc. 17. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már ne vegyél, inkább majd október környékén, ha akkor még divatos lesz.

Nekem egyébként tetszik, én is akartam venni, de csak Hunters márkájút találtam, de annak nevetségesen soknak találom az árát, szóval nem vettem :(

2014. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lovasboltban vehetsz, 5-6 ezerért már vannak jók. Én istállómunkára használom az enyémet, de gondoltam rá, hogy utcára is felvehetném. :)

Esős, hűvös időben vagy fesztiválra nyáron is hordhatod, de mivel elég meleg, ősszel jobban ki fogod tudni használni. Mindegy, hogy mikor veszed, ez egy állandó termék, télen-nyáron ugyan annyiba kerül.

2014. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a kettőtöknek a válaszát, azt meg esetleg nem tudjátok hogy Decathlonban lehet e meg kapni mert, a honlapon meg fennt van a cipő meg az ára:)?
2014. márc. 18. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a csizmájuk van most: [link]

Két hete láttam, de fel is hívhatod az adott áruházat, hogy van-e nekik. Ha nincs is, a legtöbb lovasboltban árulnak gumi lovaglócsizmát hasonló áron.

2014. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Melyik áruházban láttad azt megkérdeztem?vagy hol?
2014. márc. 18. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Dunakeszin láttam, de érdemes őket felhívni, hogy ne menj potyára.
2014. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen !
2014. márc. 18. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!